Penzion Spindleruv Mlyn Villa Stella

*** Penzion Villa Stella ubytovanie Spindleruv MlynRodinný penzión Villa Stella sa nachádza v Špindlerovom Mlyne, v časti zvanej Bedrichov. Výhodou penziónu Villa Stella je jeho poloha na južnom slnečnom svahu, vo veľmi kľudnej (slepej) ulici, v prevádzke je od decembra 1998. 

Špindleruv Mlýn ubytovanie
Penzión Villa Stella ponúka svojim hosťom ubytovanie na špičkovej úrovni v apartmánoch, ktoré zachytávajú celodenný slnečný svit, s možnosťou prístelky. Apartmány sú vybavené kuchynkami a väčšina z nich má k dispozícii balkón alebo terasu. Súčasťou vybavenia je aj sprchovací kút a WC.

Pension Villa Stella reštaurácia
V penzióne Villa Stella je reštaurácia s terasou, kde sa ráno podávajú bufetové raňajky. V letných mesiacoch je otvorená terasa, kde môžete relaxovať po dni plnom športu či len posedieť pri pohári točeného piva alebo zmrzlinového pohára.

Ubytovanie v Špindlerovom Mlyne Villa Stella služby
Spoločenská miestnosť - jedáleň je vhodná aj pre semináre a školenia a podávajú sa tu raňajky. V lete je terasa otvorená pre denné aj večerné posedenie. Villa Stella v Špindlerovom Mlyne má možnosť vlastného parkovacieho státia, lyžiareň a miesto pre ďalšie športové vybavenie.

Pension v Krkonošiach ubytovanie vo Ville Stella
Od centra Špindlerovho Mlyna je pension Villa Stella vzdialený iba 8 - 10 min. chôdze. Do športového areálu Medvedín sa dostanete cca za 10 - 15 min. a športový areál Svätý Peter je vzdialený cca 20 min pešo. Zhruba 200 m od penziónu je zastávka skibusu, ktorý Vás v zimnom období zadarmo dovezie do oboch športových areálov. Pre rodiny s deťmi sú v blízkosti cca 300 a 400 m mierne svahy s vlekmi a škôlkami pre najmenších. V zime sú v prevádzke denne upravované zjazdové trate všetkých obtiažností a bežecké trate.

Špindlerov Mlyn ubytovanie penzión Villa Stella šport
V tesnom susedstve penziónu Villa Stella Špindleruv Mlýn - Bedrichov sa nachádza aquapark s 25 metrovým krytým bazénom, tobogánom, vírivkami a saunou. Ďalej je tu fitness-centrum, squashové kurty či telocvičňa, dva kryté tenisové dvorce s umelým povrchom. V dochádzkové vzdialenosti od hotela sa nachádza letná bobová dráha a v zimných mesiacoch 4 km dlhá sánkarská dráha. Villa Stella je umiestnená medzi dvoma vrcholovými športovými strediskami Svätý Peter a Medvedín, každé z nich je obsluhované štvorsedačkovou lanovkou, ktorá zavezie návštevníkov do najvyšších miest Krkonôš.

Penzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - k dispozícii letná terasaPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - k dispozícii kavareňPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - hotel má reštauráciuPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - akceptuje creditné karty VISAPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - akceptuje creditné karty JCBPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - krytý bazén v hoteliPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Izby s vlastnou toaletouPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - v izbach je telefonPenzion Spindleruv Mlyn Villa Stella - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Villa Stella ubytovanie Spindleruv Mlyn Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Villa Stella Bedrichov - Kratka 125 Spindleruv Mlyn 54351 Czech Republic

E-mail: Villa-Spindleruv-Mlyn-Stella@cz-hotel.eu